Skip to content
CMC
Liczy się wnętrze

Liczy się wnętrze

˅Przewiń

Spójrz głębiej i zobacz, co oferuje CMC — Siła. Rzetelność. Niezawodność.
To nie tylko opis naszych produktów, ale również naszych pracowników. Stal z CMC stanowi szkielet naszej nowoczesnej infrastruktury, gdziekolwiek nie spojrzysz. Nasze pręty żebrowane znajdują się w wielu budowlach od stadionu AT&T w Dallas przez Pentagon aż do najważniejszych autostrad, mostów i budynków na całym świecie. Pręty okrągłe i płaskie są istotnym elementem transporterów, przyczep, które dostarczają wyroby oraz pojazdów militarnych.

W CMC pracujemy również, by zbudować coś ważniejszego — trwałe relacje.
Tworzymy partnerskie relacje, które sprawiają, że nasi klienci stale wracają do nas przy okazji realizacji najważniejszych i najbardziej wymagających projektów. Przez lata utarło się powiedzenie, że "stal mamy we krwi". Uważamy je za największy z możliwych komplementów.  Dla nas oznacza to, że dbamy o nasze produkty, klientów, dla których je produkujemy oraz świat, w którym żyjemy.

czym się zajmujemy

Wybiegamy w przyszłość

T-POST AUTOMATION T-POST AUTOMATION

T-POST AUTOMATION

CMC US obecnie posiada najbardziej zautomatyzowany na świecie zakład produkujący słupki ogrodzeniowe.

Dowiedz się więcej
Integracja pionowa Integracja pionowa

Integracja pionowa

W 1952 roku nasza działalność została zintegrowana pionowo łacząc obszary recyklingu, produkcji stali oraz farbykacji.

Dowiedz się więcej
Huta Huta

Huta

Każda huta w CMC do produkcji swoich wyrobów zużywa energię elektryczną oraz złomu pochodzacy w 100% z recyklingu.

Dowiedz się więcej
Proces tzw. slittingu Proces tzw. slittingu

Proces tzw. slittingu

CMC jako pierwsza firma w sektorze hutniczym w USA wprowadziła proces walcowania prętów z podziałem wzdłużnym (slitting) na 3 lub 5 pasm.

Dowiedz się więcej
HUTA TYPU MICRO MILL HUTA TYPU MICRO MILL

HUTA TYPU MICRO MILL

CMC US jako pierwsza firma na świecie z powodzeniem uruchomiła energooszczędną hutę.

Dowiedz się więcej
my CMC my CMC

my CMC

CMC jako pierwsza firma w branży stalowej w USA wdrożyła i uruchomiła portal online dla klienta.

Dowiedz się więcej
Flota Flota

Flota

CMC w US odpowiada na potrzeby klientów korzystając z własnej floty samochodowej.

Dowiedz się więcej
Pręty żebrowane w kręgach Pręty żebrowane w kręgach

Pręty żebrowane w kręgach

CMC jest pierwszym w USA producentem prętów żebrowanych w kręgach.

Dowiedz się więcej
See All

WYKORZYSTUJEMY STAL W 100% Z RECYKLINGU

Przerabiając ponad 19 miliardów funtów rocznie stali rocznie przetwarzamy złom w nowe wyroby hutnicze.

Dowiedz się więcej

Konsumujemy 81% mniej energii niż w tradycyjnych procesach hutniczych

CMC stale monitoruje poziom zużycia energii, planując dalszą poprawę parametrów wydajnościowych przy jednoczesnym obniżaniu poziomów emisji.
Dowiedz się więcej

Emitujemy 65% mniej CO2 na tonę stali

Średni poziom emisji CO2 w sektorze przemysłowym wynosi 1.89 mt na tonę stali. Technologia zastosowana w piecach EAF w CMC pozwala na osiągnięcie wyniku poniżej 0.665 mt CO2 na tonę stali.
Dowiedz się więcej

prześwietlamy

zobacz, co jest w środku

Stal CMC stanowi szkielet wielu dróg, autostrad, budynków i innych projektów. Nie zawsze jest to oczywiste. Dlatego przedstawiamy prosty sposób, w jaki możecie zajrzeć w głąb i przekonać się o sile i wszechstronności zastosowań stali CMC.

bridge bridge
Garage Garage
Museum Museum
Neighborhood Road Neighborhood Road
Overpass Overpass

Opinie pracowników

Stal CMC słynie z jej siły, niezawodności i innowacyjnej jakości. To samo możemy powiedzieć o naszych pracownikach. Tak samo jak wyroby, które produkujemy, nasi pracownicy i ich zaangażowanie są powyżej oczekiwań. Prawdopodobnie dlatego, że zawsze starają się robić wszystko najlepiej. 

AJ R.

AJ R.

 • Betriebsleiter
 • CMC Recycling
 • Od 14 lat w CMC.

Wszystko jest możliwe

Kiedy sprawy się komplikują współpracujemy, by zakończyć powierzone nam zadania. Chodzi o pracę z ludźmi, którzy chcą, by wszystko było jak najlepiej. Możesz mieć najlepszy sprzęt, ale to operatorzy i ludzie mają wpływ na świetne produkty i zadowolonych klientów!

Staramy się myśleć konstruktywnie i angażujemy się w naszą pracę. Dobrze się przy tym bawimy, ale bezpieczeństwo zawsze jest na pierwszym miejscu. Wspólna praca i wspólne dążenie do osiągnięcia zamierzonego celu działa motywująco!

Jestem wdzięczny osobie rekrutującej, że zobaczyła we mnie potencjał i przedstawiła mi mojego mentora. To pozwoliło mi podążać ścieżką kariery, którą kocham.
Drue M.

Drue M.

 • Sprzedaż zdalna
 • Produkty budowlane
 • W CMC od 30 lat

Wszystko jest możliwe

“Szczerze mówiąc, na początku przyszedłem tutaj do pracy z powodu pieniędzy. Jednak to kultura pracy sprawiła, że zostałem w tym miejscu. CMC dba o swoich pracowników. Praca tutaj okazała się świetną okazją do zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego. Odniosłem osobisty sukces oraz, co było dla mnie bardzo ważne, pozwoliło na wykształcenie moich dzieci. Teraz, po tylu latach, znam każdy szczegół mojej pracy.  Mam nadzieję, że  zostanę tutaj do czasu przejścia na emeryturę.”

Laura L.

Laura L.

 • Kierownik biura
 • CMC Recycling
 • Od 14 lat w CMC

Wszystko jest możliwe

"Uwielbiam relacje, które budowałam przez lata.  W zespole zawsze współpracujemy, by wykonać powierzone nam zadanie i cieszy mnie, gdy mogę pomóc moim współpracownikom w zakresie pytań HR. CMC zainwestowało czas i wysiłek, w mój rozwój osobisty - dziękuję im za tą możliwość.  
 
CMC jest jak rodzina, nie wyobrażam sobie pracy gdziekolwiek indziej!"
Eloy C.

Eloy C.

 • Produkcja i Bezpieczeństwo
 • Fabrykacja
 • W CMC od 25 lat

Wszystko jest możliwe

„Kwestia, z której jestem najbardziej dumna, to uwaga jaką poświęca się  bezpieczeństwu. Każdy dzień, w którym wszyscy szczęśliwie wrócili do domu, jest dla mnie udanym dniem. Bezpieczeństwo jest ważne dla każdego, bez względu na zajmowane stanowisko. Dobrze jest widzieć, jak zespół intensywnie i bezpiecznie pracuje.”

„Kiedy 25 lat temu zaczynałam współpracę z CMC, mieliśmy świetne środowisko, które jeszcze zmieniło się na lepsze.   Wciąż zmagamy się z wyzwaniami, ale tymi dobrymi typu, jak zadowolić klientów i jak zrobić dla nich więcej. Każdego roku firma się rozwija, ale jednocześnie szukają sposobów, by coraz bardziej dbać o ludzi, którzy tutaj pracują. Nie tylko o pracowników, ale także o ich rodziny.”

Patryk P.

Patryk P.

 • Elektryk
 • Huta
 • W CMC od 2 lat

Wszystko jest możliwe

“Dołączyłem do CMC po ukończeniu technikum, co pozwoliło mi zdobyć wiedzę dla mojego przyszłego zawodu jako elektryka, bym mógł rozpocząć pracę zaraz po zakończeniu lokalnego technikum. Wysokość wynagrodzenia dla absolwenta technikum zaraz po szkole jest zadowalająca. Atmosfera pracy jest tutaj przyjazna, każdy w miarę możliwości sobie wzajemnie pomaga. Wynagrodzenie, jaki i dodatki, jakie mam pracując w CMC zaraz po technikum są dobre. Atmosfera w pracy była przyjazna od samego początku jak tylko zacząłem, wszyscy pomagali sobie wzajemnie jak tylko mogli. Doceniam to, że praca w CMC pozostawia też czas na realizację moich zainteresowań poza pracą–to dobra równowaga pomiędzy pracą a życiem prywatnym."

Nathaly R.

Nathaly R.

 • Estymator/ Analityk
 • Produkcja prętów zbrojeniowych
 • W CMC od 3.5 roku

Wszystko jest możliwe

“Jesteśmy rodziną, jak bracia i siostry, wspieramy się. Mamy poczucie  dumy pracując tutaj. Produkujemy stal potrzebną do budowy budynków, dróg i mostów dookoła nas. To bardzo motywuje, gdy widzimy  jak nasza praca ma bezpośredni wpływ na naszą społeczność.

Dla  inżyniera budownictwa, rozpoczęcie pracy  w tak dużej firmie  jak CMC było dużą zmianą na ścieżce rozwoju mojej kariery. Będąc planistą, jestem na pierwszym froncie w procesie produkcji prefabrykowanych prętów zbrojeniowych dla naszych klientów, więc znam wszystkie projekty zanim dojdą do skutku. Moim celem w przyszłości jest stanowisko głównego planisty w moim zespole oraz dążenie do bycia najlepszym w tym co robimy. Uwielbiam to.”

Zane F.

Zane F.

 • Kierownik Zakładu
 • Zakłady Recyklingu
 • W CMC od 13 lat

Wszystko jest możliwe

"Miałem to szczęście, że mogłem pracować w kilku różnych lokalizacjach CMC i w każdej z nich czerpałem przyjemność z pracy z ludźmi. Jesteśmy bardziej rodziną niż miejscem pracy. Firma troszczy się również o inne rzeczy niż tylko ilość produkcji. Bezpieczeństwo jest zdecydowanie najważniejsze dla wszystkich. Firma przywiązuje do kwestii bezpieczeństwa wiele uwagi."

„Nasz zespół w Houston jest bardzo zżyty. Podoba mi się tu i lubię to co robię. Wiem, że jeżeli w przyszłości będę chciał wprowadzić zmiany, w CMC jest wiele innych stanowisk, na które można przejść i spróbować swoich sił. To jest super.”

złom może być piękny

Picasso. Matisse. Billy Rodriguez? Nowi artyści mogą pochodzić z różnych miejsc. Potrzebują jedynie materiału, żeby zaczać działać. CMC z duma sponsoruje program "Scrap can be beautiful" [Złom może być piękny] w Booker T. Washington High School for the Performing and Visual Arts w Dallas. W ramach tego programu uczniowie otrzymują kawałki z łomu,z których tworzą niesamowite dzieła sztuki- takie jak te niesamowite okazy poniżej!

John Sanchez

Klasa 10

Roadrunner

Stworzyłem kukawkę [Roadrunner]. Moja mama opowiadała mi historie o kukawkach [Roadrunners] i o tym, jak biegały przez pola wzniecając tumany kurzu. Użyłem ostrza piły i łańcucha, by połączyć pióra. Zauważyłem, że ostrza idealnie imitują pióra na ogonie.
John Sanchez

Juliet Pulis

Klasa 11

Juliet Pulis

Zdecydowałam się stworzyć ptaka rozpościerającego swoje skrzydła, ponieważ elegancja ptaka i nierówność metalu tworzą piękny kontrast. Chciałam, by ptak czuł się wolny. Dlatego też jest tak dużo przestrzeni i dlatego użyłam fajnego, kolorowego metalu.
Juliet Pulis

Naira Churquina

Klasa 9

Shrimp

Moja rzeźba to krewetka zrobiona ze złomu. Wybrałam ją na swoją rzeźbę, ponieważ od zawsze interesowałam się życiem oceanicznym.
Naira Churquina

Laurel Rutherford

Klasa 10

Bugs

To są owady zrobione z metalu. Wybrałem owady ponieważ są odjazdowe i wytrzymałe.
Laurel Rutherford

John Sanchez

Klasa 10

Boar

Chciałem postawić sobie wysoko poprzeczkę i stworzyć  zwierzę naturalnych rozmiarów z  odpowiednimi proporcjami. Naprawdę chciałem pokazać ruch w mojej pracy.
John Sanchez

Carlos Ambriz

Klase 11

Jaws

Od zawsze motywem przewodnim w moich pracach były zwierzęta, więc zdecydowałem stworzyć coś w czym czuję się komfortowo.
Carlos Ambriz

Bianca Barrera

Klase 9

Dragonflies

Naprawdę zainspirowało mnie użycie różnych kolorowych witraży i pomyślałam, że stworzą one piękne skrzydła ważki, więc umieściłam je z tyłu moich prac. Chciałam stworzyć iluzję, że ważki są dynamiczne i próbują odlecieć.
Bianca Barrera
close right chevron right chevron left chevron play Commercial Metals Company